Pole Obrączka, Obrączki Ślubne, Rustykalne Pierścień Pudełko, Drewniane Drukowane Robimy


Tagi: Tanie: Pole Obrączka, Obrączki Ślubne, Rustykalne Pierścień Pudełko, Drewniane Drukowane Robimy, wysokiej jakości Pole Obrączka, Obrączki Ślubne, Rustykalne Pierścień Pudełko, Drewniane Drukowane Robimy, dostawcy Jewelry Packaging & Display z Chin.

zł13.45
  • W magazynie
  • w52455na tamtejsze pole obrączka jest znakomity i kreatywny z/Robimy/drukowane na okładce. jego vintage shabby chic projekt jest dobre dla rustykalny ślub ceremonii, który może przyciągnąć klientów zainteresowania i uczynić je zabawy. ten pierścień poduszka z wygrawerowanym/Robimy/słowa. okrągły kształt i profesjonalnie/robimy/na górze, aby nadać mu elegancki ale rustykalny wygląd. Vintage Shabby Chic Projekt, dobre dla rustykalny ślub. na tamtejsze pole obrączka jest znakomity i kreatywny z/Robimy/drukowane na okładce. jego vintage shabby chic projekt jest dobre dla rustykalny ślub ceremonii, który może przyciągnąć klientów zainteresowania i uczynić je zabawy.
ten pierścień poduszka z wygrawerowanym/Robimy/słowa.
okrągły kształt i profesjonalnie/robimy/na górze, aby nadać mu elegancki ale rustykalny wygląd.
Vintage Shabby Chic Projekt, dobre dla rustykalny ślub.
kolor: kolor Drewna
materiał: Drewno
rozmiar: 5.2x6 cm
pakiet W Tym
1 x Drewniane Drukowane Robimy Tamtejsze Shabby Chic Wedding Ring Okaziciela Box
uwaga: strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.


  • Materiał: Koronki
  • Typ artykułu: Opakowanie i wyświetlacz biżuterii

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.077kg (0.17lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty