Laser 650nm laser napromienianie acupoint nawierzchni laser półprzewodnikowy instrument leczenie na wysokie ciśnienie krwi


Tagi: Tanie: Laser 650nm laser napromienianie acupoint nawierzchni laser półprzewodnikowy instrument leczenie na wysokie ciśnienie krwi, wysokiej jakości Laser 650nm laser napromienianie acupoint nawierzchni laser półprzewodnikowy instrument leczenie na wysokie ciśnienie krwi, dostawcy Massage & Relaxation z Chin.

zł1 189.37 zł1 486.71
 • W magazynie
 • w50739


laser 650nm laser napromienianie acupoint nawierzchni laser półprzewodnikowy instrument leczenie na wysokie ciśnienie krwi co znajduje się Wskazania Urządzenie Do Terapii Laserowej?
1. Wysokie ciśnienie krwi, wysoka tłuszczu we krwi, wysoki poziom cukru we krwi, cukrzycy
2. wysoka lepkość krwi, zakrzepicy mózgowej, udar mózgu, nagłej śmierci
3. ulgę w bólu, sport injury, rany, ból stawów, złamania, ból stawów i wszelkiego rodzaju ciała
4. błony śluzowej nosa, alergiczny nieżyt nosa, ostrego nieżytu nosa, przewlekły nieżyt nosa, zapalenie zatok i nosa polyps
5. hyperviscosity, hiperlipidemii, hiperlipidemii, nadciśnienie, układu krążenia i choroby naczyń mózgowych
co to jest badanie Kliniczne z użytkowania W Domu czerwone światło lasera urządzenie do terapii?
po około 30 min promieniowania leczenia, blood red komórki wil być aktywowane, stać się pojedyncze, aktywny, zdrowie i normalne.
po około 30 dni leczenia, ból głowy, zawroty głowy, klatki piersiowej szczelności, drętwienie i inne objawy zniknie.
po około 3 miesięcy leczenia, można zrobić wykrywania krwi, lub wykrywania CT, wysokie ciśnienie krwi, wysoka lepkość krwi, wysoki poziom cholesterolu będzie wrócić do normalnego poziomu.
co znajduje się SZCZEGÓŁY PRODUKTU? co znajduje się charakterystyka urządzenia do terapii Laserowej? 1. fizykoterapia z niski poziom terapia laserowa, nie efektem ubocznym, nie uraz 2. mały rozmiar, łatwy do przenoszenia, to może być użyty w dowolnym miejscu 3. It jest przyjąć nieinwazyjne laser akupunktura, w celu zapewnienia leczenie wydajność 4. leczenie wydajność wynosi około 90% 5. Importowane diody laserowej, w celu zapewnienia laser wyjście jakości i trwałe 6. It może również podłączyć do ucha leczenie sondy, jamy ustnej i leczenie sondy i ulgę w bólu gardła sondy (to wszystkie dodatkowe części) 7. zewnętrzne powłoki jest ze stali nierdzewnej, pokazać wysokiej klasy, i pomóc głównym urządzenia cieplne. 8. The wrist część kształt jest koordynować z nadgarstka kształt, humanizowanego projektu. 9. This technologicznego zostało udowodnione, i dostał certyfikat CE. co znajduje się specyfikacja urządzenia do terapii Laserowej? POZYCJA OPIS PRODUKTU Laser średniej GaA/Jak Półprzewodników długość fali lasera 650nm Terminal wyjścia lasera 17 wiązki laserowe i 1 jamy nosowej wiązki laserowej moc wyjściowa lasera ≤5mw Laser operacyjnego 3.6 V napięcie wejściowe zasilania 110-220 V zakres czasowy 10-60 min regulowana temperatura otoczenia -20-40 wilgotność względna ≤85% ciśnienie atmosferyczne 86kpa-106kpa źródło zasilania wykorzystanie bateria litowo-jonowa o pojemności 1000 mAh częstotliwość wyjściowa 0.5sec pakowanie 1 sztuk/pudło, 17*17*9 cm, 0.65 kg/sztuka co znajduje się różnych kątów COZING-WS11C?
co znajduje się urządzenie laseroterapia 's grup Pacjentów?
1. Suitable dla poważnych chorób układu krążenia i naczyń mózgowych, niektóre wrażliwe fizyczne
2. Nadaje Się do bardzo złe budowy ciała tłumy, bardzo starych ludzi, ponad 70 letniego
3. Nadaje Się do normalnego życia tłumy, w średnim wieku lub osób w podeszłym wieku z Nadciśnieniem Tętniczym, hiperlipidemii, wysokiej lepkości krwi,.
4. Nadaje Się do młodych lub w średnim wieku ludzi,, kto ma objawów stanu sub-zdrowia.
dla normalnego tłumy, to lepiej, aby użyć Trybu 3, ponieważ raport z badań pokazuje tryb 3 jest lepsze dla zmniejszenia nadciśnienie, hiperlipidemii, wysokiej lepkości krwi. i ma więcej pozytywny wpływ na poprawę warunków zdrowotnych.
zaletą wybrać radial tętnicy laser powierzchnia naświetlania:
Radial tętnicy jest jednym z powierzchowne tętnic, który jest stosunkowo powierzchowne i wybrał do serca, poza tym, to ma większą objętość przepływu krwi, i całego ciała będzie przepływu krwi poprzez radial tętnicy około 8 minut (cała objętość krwi).
ponieważ radial tętnicy jest powierzchowne. to jest łatwo dotykać i zlokalizować, i biegnie równolegle z promieniowe żył.
w związku z tym, laser jest łatwe do napromienić krwi przez penetracji skóry i naczyń ściany, w taki sposób, aby zapewnić efekt leczenia.
co więcej, pod względem sobie urządzenie terapeutyczne, radial tętnicy jest bardziej wygodne do leczenia.
Taboo
1 . nie nadaje się do następujących grup: pacjenta raka, ciąża, choroby pacjenta z hemorrhagic
2. Dzieci powinny korzystać tylko z instrumentu pod kierunkiem swoich rodziców.
3. The elder pacjentów i wrażliwej pacjentów musi przyjąć małej mocy i leczenia w krótkim czasie początek, szybkość pracy może być zwiększona jak ciało reguluje.


 • Typ artykułu: Masaż i relaks
 • Rozmiar: Średni
 • Nazwa marki: COZING
 • Materiał: ABS i TPR
 • Numer modelu: COZING-WS11C
 • Zastosowanie: Wrist
 • Name: laser resurfacing 650nm laser irradiation acupoint semiconductor
 • Function: Purify the blood
 • Certificate: CE, ROHS
 • Wavelength : low level laser 650nm
 • Feature: physiotherapy , no side effect, no trauma
 • Treatment efficiency : about 90% efficiency , and positive clinical trail proved
 • Laser medium: GaAlAs Semiconductor
 • laser output power: ≤5mw
 • Relative humidity: <80%
 • Time range: 10 minutes to 60minutes

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 1.0kg (2.20lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 17cm x 17cm x 9cm (6.69in x 6.69in x 3.54in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty