Wskaźnik podczerwieni odległość cofania/elektronicznych konkursie pakiet/elektroniczny umiejętności oceny/dystrybucji test


Tagi: Tanie: Wskaźnik podczerwieni odległość cofania/elektronicznych konkursie pakiet/elektroniczny umiejętności oceny/dystrybucji test, wysokiej jakości Wskaźnik podczerwieni odległość cofania/elektronicznych konkursie pakiet/elektroniczny umiejętności oceny/dystrybucji test, dostawcy Air Conditioner Parts z Chin.

zł44.71
  • W magazynie
  • w54760nazwa produktu: podczerwieni cofania przypomnienie/elektronicznych konkursie pakiet/elektroniczny umiejętności oceny/dystrybucji test
model produktu: JSD-HWDC
podczerwieni radar cofania
wprowadzenie projektu
podczerwieni radar cofania ma zalety prostej konstrukcji, niski koszt i stabilną pracę obwodu, i jest szeroko stosowany w różnych okazjach. obwodu za pomocą rury rury transmisji i odbioru podczerwieni jako czujnik podczerwieni, podstawowe elementy w tym NE555 i LM324 obwodu wzmacniacza operacyjnego. The NE555 tworzy wielu obwodu drgań rezonansowych do przesyłania fal podczerwieni sygnału, a LM324 jest wykorzystywany głównie do wzmacniające sygnał podczerwieni odbieranie sygnału i komparator napięcia obwodu, i dioda emitująca światło jest używany, aby wskazać zakres odwrotnej odległości.
cel projektu
1 , aby zrozumieć zasadę podczerwieni radar cofania.
2 uczą się czytać podczerwieni radar cofania zasada schemat obwodu, schemat instalacji.
3 do opanowania procesu instalacji podczerwieni radar cofania obwód.
4 do opanowania umiejętności pomiar i debugowania podczerwieni radar cofania.
(trzy) pomiar obwodu debugowania
1 obwód debugowania
po instalacji obwodu jest zakończona, sprawdzić obwód instalacji jest poprawne, w 9 V zasilania, obserwacji obwodu nie jest dziwne (takich jak elementy, takich jak gorączka). jeśli normalne, korzystać z debugowania narzędzie do regulacji obwodu elementy.
końcowy wynik jest, gdy nad czujnik obejmujących różne odległości, inna liczba wyświetlacz LED, odległość jest blisko, więcej o dioda emitująca światło światło, nie schronienie nie jest jasne, a mianowicie symulowane prosty radar cofania obwód.
2 pomiar obwodu
1 potencjał pomiar
IC1 niech stóp
IC1 stopy
IC1 30 stóp
IC1 jedną nogą
IC1 8 stóp
IC1 u podnóża
LED Quanmie
LED3 jasne
LED2 LED3 jasne
LED wszystkie jasne
2 pomiaru przebiegów
czerwony sygnał emisji (IC2)
wypełnić danych
cykl
pomiarowe biegów
amplituda
pomiarowe biegów
skopiuj do Google tłumaczenie wyniki


  • Typ: Klimatyzator części

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty