ASLONG Hurtownia Odwrócony Jgb32-300 3-12 v Silnik z Przekładnią 16 rpm-12 V Mikro Silnika Silnik Prądu Stałego Etap światła Do Wspólnego Użytku


Tagi: Tanie: ASLONG Hurtownia Odwrócony Jgb32 300 3 12 v Silnik z Przekładnią 16 rpm 12 V Mikro Silnika Silnik Prądu Stałego Etap światła Do Wspólnego Użytku, wysokiej jakości ASLONG Hurtownia Odwrócony Jgb32-300 3-12 v Silnik z Przekładnią 16 rpm-12 V Mikro Silnika Silnik Prądu Stałego Etap światła Do Wspólnego Użytku, dostawcy DC Motor z Chin.

zł6.63
 • W magazynie
 • w177ZAPRASZAMY DO ASLONG SKLEP
dane techniczne 1. Standard Warunków Pracy 1-1 Napięcie Znamionowe: 12 V. 1-2 kierunek Obrotów: CW patrząc z wałem wyjściowym side Temperatura i Wilgotność 1-3Operating: zakres Temperatury -10C ~ + 50C , zakres wilgotności 30% ~ 80% . 1-4Storage Temperatury: zakres Temperatury -20C ~ + 60C 2. Measuring Warunki: 2-1Motor Pozycji: Aby być miejsce t pomiaru poziomo, gdy 2-2Power Dostaw: Regulowany zasilacz DC -prędkość bez obciążenia: 16 rpm . -Ratio: 1/406 -- robotyki, małe Urządzenia, wentylatory, elektryczne Kurtyny; -- wykonalne napięcia: 3-12 v -- medycznej Pompa, chirurgia Narzędzia, medycyna Mieszadło, odśrodkowe Maszyny; Zawór Elektryczny, siłownik, urządzenie medyczne -- silnik elektryczny, niski poziom hałasu, niski prąd i bez iskry. zarys Drawin g ] zdjęcia Pokaż fabryka
jeśli potrzebujesz więcej części Pls kliknij i złożyć zamówienie. Jeśli potrzebujesz więcej ilość, Pls o kontakt z nami. jeśli umysł cenę, Jeśli niektóre części nie może znaleźć się w moim sklepie, Pls o kontakt, mamy jeszcze wiele części nie opublikowane.
proszę nie otwierać spór i pozostawiają złe opinie, jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt z nami, będziemy ci satysfakcjonującej odpowiedzi. nadzieję, że rozumiesz nas, dziękuję z góry. podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 5 dni po zakończeniu płatności.
my nie uarantee czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
wszystkie zamówienia wysyłamy w ciągu 1-5 buiness po weryfikacji płatności. Pls czekać w pacjenta.
chiny pocztową nie jest szybka, zwykle zatrzymujemy trzeba 15-60days arriived. If w pilnej. Pls wybierają DHL/Fedex/EMS. możemy napisać małą wartość do cutomer w razie potrzeby!
chiny Post Zwyczajne Small Packet Plus tylko może śledzić do krajowego naszego kraju, ale to nie efekt twój odbiorczej. a Teraz www1.frilansriks.org nie pozwól sprzedawca wysyła przez YanWen, więc to nie można śledzić w track.yw56.com.cn/en-US. śledzenie informacji z China Post Zwyczajnego Small Packet Plus można sprawdzić w stronie zamówienia.
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli wrócisz pozycji w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy bez podania przyczyny. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. Kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
oferujemy również 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.
przed wracać rzeczy, proszę potwierdzić adres zwrotny i sposób logistycznego z nami. po wydać elementy do firmy logistycznej, prosimy o przesłanie nam tropi., jak tylko otrzymamy elementy, będziemy naprawić lub wymienić je JAK NAJSZYBCIEJ.
twoja satysfakcja i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. proszę zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.
jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, uprzejmie prosimy o kontakt z nami przed wyjazdem negatywną opinię. dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepszą obsługę klienta.


 • Nazwa marki: ASLONG
 • Wydajność: Czyli 2
 • Funkcja ochrony: Całkowicie zamknięty
 • Typ: Silnik z przekładnią
 • Budowa: Z magnesami trwałymi
 • Certyfikacja: Ce
 • Prędkość (rpm): 16rpm
 • Komutacji: Szczotka
 • Napięcie (v): 12v
 • Numer modelu: JGB32-300

 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.2kg (0.44lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty